W kaplicy Pallotyńskiego Sekretariatu Misyjnego, w każdą ostatnią sobotę miesiąca odprawiamy Msze św., podczas których polecamy powierzone nam intencje wstawiennictwu Matki Bożej z Kibeho. 

Zapraszamy Ciebie do łączności modlitewnej 

 

Dodaj intencję mszalną >

 

TERMINY MSZY ŚW. ZA WSTAWIENNICTWEM MATKI BOŻEJ Z KIBEHO W ROKU 2020

27 CZERWIEC, 25 LIPIEC, 29 SIERPIEŃ, 31 PAŹDZIERNIK, 28 LISTOPAD, 26 GRUDZIEŃ


 

Z orędzia Matki Bożej z Kibeho:

Jeśli będziesz odmawiał Koronkę do Siedmiu Boleści i przenikał jej tajemnice, znajdziesz potrzebną siłę do nawrócenia z grzechów i przemienisz swoje serce. Rozważaj Moje siedem boleści, aby dokonało się Twoje nawrócenie. 

 

KORONKA DO SIEDMIU BOLEŚCI MATKI BOŻEJ 

 

Rozpoczęcie:

W imię Ojca...

Wierzę w Boga...

Zdrowaś Maryjo... (x3)

 

 

Rozważając każdą boleść odmawiamy:

Ojcze Nasz...

Zdrowaś Maryjo... (x7)

 

 

Na zakończenie Koronki mówimy:

Matko pełna miłosierdzia, zachowaj w mym sercu pamięć cierpienia Jezusa w czasie Jego Męki.

Amen.

Z radością witamy w

Pallotyńskiej Rodzinie Misyjnej!

STOWARZYSZENIE APOSTOLSTWA KATOLICKIEGO (księża i bracia Pallotyni) zostało założone przez św. Wincentego Pallottiego w 1835 roku w Rzymie. Od początku w sercu Założyciela było pragnienie szerzenia wiary tam, gdzie jest jeszcze ona nieznana oraz niesienia wszelkiej pomocy krajom misyjnym. PALLOTYŃSKI SEKRETARIAT MISYJNY troszczy się o misjonarzy pracujących w Rwandzie, Demokratycznej Republice Konga, Wybrzeżu Kości Słoniowej, Burkina Faso, Kolumbii, Wenezueli, Antylach i Kazachstanie oraz prowadzących reewangelizację na Ukrainie. Posługa na misjach duchowych synów św. Wincentego Pallottiego - księży i braci pallotynów, realizuje się dzięki duchowemu wsparciu oraz ofiarności Przyjaciół i Dobrodziejów naszego Sekretariatu.

Pallotti wzywał do współpracy. Tego, co możemy zrobić wspólnie, razem, nigdy nie zrobi się w pojedynkę, dlatego powołał do życia Zjednoczenie Apostolstwa. Twoje serce również może bić dla misji...

Kliknij i pomóż!

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę