Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Ala
-
1. O ustanie pandemii koronawirusa. 2. O ochronę przed koronawirusem. 3. O uzdrowienie na duszy i ciele. 4. O stabilność finansową. 5. O ochronę miejsca pracy i bezpieczeństwo. 6. O wyrozumiałość i zrozumienie ludzi względem mnie z pomocą Ducha św. 7. O pozytywne rozwiązanie trapiących spraw. 8. Za dusze w czyśćcu cierpiące. 9. O nawrócenie i opamiętanie ojca. 10. O pokój na świecie. 11. Intencje dziękczynne za otrzymane łaski.
05-07-20
Elzbieta
Grajewo
Matko Boża uratuj moją rodzinę ucisz burzę która bardzo się rozszalala uwolnij z działania złego ducha dręczącego całą rodzinę ze skutków przekleństw i złorzeczeń itpJezu Ufam Tobie
03-07-20
Elżbieta
Grajewo
Proszę o modlitwę za syna Romana który jest w depresji oddalony od sakramentów świętych od kilku lat nie był u spowiedzi o pokój w sercu pojednanie z matką i bratem o łaskę uzdrowienia duszy i ciała uwolnienie z nienawiści do najbliższych oraz rozwiązanie trudnych spraw duchowych i życiowych
03-07-20
monika
wawa
Boże proszę o uleczenie z chronicznego zmęczenia i depresji.
03-07-20
Jagoda
Zamość
Proszę w intecji małżeństwa Marii i Pawła, miłość, szacunek i zgodę, o nawrócenie i spowiedź dla Pawła. Zdrowie i szczęśliwego donoszenie dzieciątko dla Marii. O opamiętania dla teściów.
02-07-20
Ania
Riedstad
prosze goraco o modlitwe za cala rodzine. za wszystkie dzieci w naszej rodzinie. O nawrocenia dla nich. o szczesliwa przeprowadzke z Niemiec do Polski by opatrznosc Boza byla z nami. Bog Zaplac.
01-07-20
Anna
Ancona
Prosze o modlitwe w intencji Krystyny o sily I laske uzdrowienia aby uniknela dializ. Bog zaplac
01-07-20
Jadwiga
Hrubieszów
Prośba o uwolnienie osoby z rodziny od nerwicy lękowej i z natręctw myślowych.
30-06-20
Izabela
Warszawa
proszę o cud znalezienia dobrej, godnej pracy dla Izy i Basi oraz o przemianę okoliczności ich życia, o potrzebne dary i łaski, zwłaszcza dar rozeznania, mądrości i ufności.
29-06-20
Piotr
Wrocław
Witam, Proszę o modlitwę za zmarłego Jerzego Stępnia lat 49 - ( zmarł 25.06.2020r) o łaskę Nieba dla Niego dziekuję
28-06-20

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę