Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

marcin
krakow
Uprzejmie proszę o gorliwą modlitwę w intencji znalezienia przeze mnie dobrej pracy.
21-11-20
Krystyna
NADOLE
Proszę o modlitwę o szybki powrót utraconego związku z Mariuszem o jego miłość do mnie i byśmy byli razem ze sobą na dobre i na złe szczęśliwi razem ze sobą do grobowej deski byśmy szybko powrócili do siebie. Trwali w wierności. By nie ulegał pokusom innych kobiet
20-11-20
Matka
Brzozów
Jezu Chryste Królu wstaw sie w mojej intencji wiadomej Bogu błagam o uratowanie małżeństwa syna Artura z Agatą , aby dzieci miały ojca , oddal od niego wszelkie zło i zła kobiete niszcząca jego i jego rodzinę , ulecz ich zranione serca , niech sobie przebaczą , uwolnij go od załamania i alkoholu niech podejmie terapię oraz niech podejmie pracę w swoim zawodzie oraz ma szanśę powrotu do dzieci, a Annie daj łaske opamiętania się żeby nie była oszustką
19-11-20
kasia
stalowa wola
O Boże błogosławieństwo dla Mikołaja. W imię mojego małżeństwa Panie Jezu, Maryjo proszę wychowujcie go. Maryjo przyjmij go do swojego niepokalanego serca i swego matczynego łona. Obdarz go miłością której ja mu dać nie mogłam.Panie Jezu proszę ty wiesz jak mu pomoc. Wyprostuj to wszystko co ja zniszczyłam swoim gadaniem i zachowaniem.Duchu Święty proszę daj mu miłość taką prawdziwą do Boga, bliźniego i siebie samego.
16-11-20
BOŻENA
RZYMÓWKA
Panie Boże jeśli taka jest Twoja wola, pobłogosław proszę zbiórkę funduszy na operację nóżek Ignasia i miej tego chłopca w swojej opiece, za co bardzo dziękuję.
15-11-20
Halina
Kanada
O siły i pomoc dla mnie i córki po odejściu męża. O opamiętanie i wyjście z nałogu dla niego.
12-11-20
Renata
Katowice
Matko Najmilsza, dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dar nieba dla Mamusi Heleny, opiekę dla całej rodziny i zdrowie dla Jacka.
11-11-20
Mateusz
Kraków
Błagam o to by Pan wysłuchał wszystkich mych próśb.błagań zaniesionych w Różańcu i modlitwie do Matki Bożej Maryi Panny Kochawińskiej, bo po ludzku nie ma szans, ale w Bogu moja nadzieja, bł. Elżbieto Sanno, Ciebie szczególnie proszę tez o wstawiennictwo i patronat nad tymi wszystkimi prośbami. Pan Dał Słowo i dotrzyma, cały Boży świat mi pomagać będzie, ufam wbrew nadziei i rozsądkowi nawet. Amen
10-11-20
Monika
Internet
Matko Boża z Kibeho, uproś u Boga zdrowie dla Księdza Sekretarza Grzegorza Młodawskiego. Błagamy Cię najgoręcej. Księże Grzegorzu, wracaj do nas. Wszyscy czekamy na Księdza!!!
08-11-20
Jarosław
lubuskie
Proszę o modlitwę o Boże błogosławieństwo dla syna i synowej w ich staraniach o potomstwo.
06-11-20

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę