Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Ella
Dublin
Prosze o modlitwe w intencji moich dzieci o laske nawrocenia ,uwolnienie I uzdrowienie.
25-08-19
Dominik
Kalisz
W podzięce za wspaniały związek z Kamilą za nasze piękne spotkanie pełne zrozumienia i miłości,za wzajemne odczuwanie siebie ,duchowo, fizycznie ,psychicznie,emocjonalnie, intelektualnie.Za wspaniały związek za odwage w jego nawiązaniu za otwartość ,mądrość w naszym związku.Za siłe do walki,pozytywnych ludzi.Za dobre studia ,pracę,wspaniałych ludzi wokół siebie ,aniołów, za dobrych współpracowników i wspanaiłych przyjaciół.za wspaniałą bliskośc z Kamilą chęci do nauki ,samorozwoju i poznawania siebie.Za zdrowie i wspaniałe życie rodziców,za pokój.Za to .ze Bóg przenika i jest z Nami.za wszystkie okazje które się nadażają i je wykorzystuje .Bogu dzięki wielkie. Dominik
22-08-19
Jadwiga Sokołowska
Nowy Targ
Proszę o modlitwę w intencji mojego związku z Henrykiem, aby nasz Pan go uzdrowił i uratował.
14-08-19
Olek
Kijow
Prosze o modlitwe w intencjach Bogu wiadomych. Bog zaplac za modlitwe.
12-08-19
Paweł
Poznań
Proszę Cię Panie Boże o łaskę szerzenia kultu Najświętszej Krwi Zbawiciela. Jego Krwi chciałbym polecić Marka, Janinę, Pawła z prośbą o łaskę nawrócenia i żywej wiary. Dla Marianny i Łucji chciałbym uprosić łaskę zdrowia i dobrej śmierci w śmierci w przyszłości.
11-08-19
Anna
Poznań
Proszę o modlitwę o uzdrowienie z nowotworu Zofii i za jej całą rodzinę.
07-08-19
Agnieszka
Zwolen
Jezu, prosze o Wiare, Owoce, Dary Ducha Sw i uzdrowienie relacji w rodzinie, o pogodzenie z mezem i wspolna modlitwe, o uwolnienie meza z palenia, o uzdrowienie corki z torbieli i dostanie jej w tym roku na studia farmacje, o egzamin prawa jazdy syna, o nawrocenie taty i siostry
26-07-19
Nela
Poznań
O uzdrowienie z choroby.
21-07-19
Iza
Warszawa
Prosze o dobre rozeznanie woli Bożej, mądrość w podejmowaniu decyzji, wolność wew., uzdrowienie z lęków, zranień i potrzebne dary i łaski dla Izabeli, Ani, Basi, Gabrysi, Marty, Asi, Moniki, Patrycji, Kasi,Eweliny i Małgorzaty.
20-07-19
Barbara
Kielce
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie Maksia z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
18-07-19

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę