Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Anna
Landshut
Proszę o modlitwę za duszę zmarłej 28.10.2020 matki i teściowej Róży K.
04-11-20
ryszarda sawicka
Augustowprosze
Prosze oDary Ducha Sw. dla mojej rodziny Jezu Ufam Tobie
03-11-20
ryszarda sawicka
Augustow
Prosze o modlitwe w intencji wnuczki Pauli iDary Ducha Sw
03-11-20
Aleksandra
Sulików
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia naszego poczętego dzieciątka oraz o szczęśliwe rozwiązanie dla Oli
02-11-20
Piotr
Gdynia
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mojego syna Szymona. Dziękuję Bogu za wyratowanie go od śmierci.
29-10-20
Karolina L.
Piekoszów
Panie Jezu, Mamo Boża,tak bardzo chciałabym za wszystko przeprosić i za wszystko podziękować i błagam żebyśmy z Tomkiem byli razem na zawsze, żeby naprawdę bardzo mnie kochał jak mówi mi to każdego dnia, był mi wierny i trwały w tej decyzji. Błagam żeby rzeczy te których nie chcę nie stały się. Błagam o pomoc w pracy, zdrowie, szczęście, akceptację, długie życie, bezpieczeństwo i brak problemów dla nas. Dla mnie również żeby Rodzice nie martwili się o mnie i akceptowali moje decyzje i żebym mieszkała osobno, o urodę i bycie chudziutką, o brak wypadków i chorób i uzależnień i żebym nie straciła pracy i nie straciła uprawnień. Błagam żebyśmy naprawdę spędzili z Tomkiem razem resztę życia, kochali się bardzo i trwali zawsze razem. Karolina L., lat 31, Piekoszów.
29-10-20
Alicja
Warszawa
Proszę by inni umieli mi przebaczyc. Proszę o łaski do zbawienia potrzebne dla osób pilnie ich potrzebujących. Proszę o potrzebne łaski dla kapłanów, kolegi , osób homoseksualnych oraz zwolenników aborcji
28-10-20
Krystyna
Warszawa
Bardzo prosze o modlitwę o zdrowie i laske podejmowania dobrych wyborow przy podejmowaniu trudnych decyzji
28-10-20
Hanna
Łódź
Proszę o modlitwę w intencji mojego szwagra Marka o wyzwolenie z nałogu alkoholizmu i zgodę w rodzinie mojej siostry. Hanna
26-10-20
Daniela
Wielka wieś
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego męża Daniela z nowotworu- chłoniaka. Wierze, że Pan Jezus uzdrawia tak samo teraz jak i wtedy, gdy chodził po świecie.
26-10-20

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę