Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Elżbieta
Kielce
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie z ciężkiej infekcji.
27-10-19
Anna
Poznań
W intencji moich wnuków Kacpra i Maksymiliana o zdrowie i światło Ducha świętego!
27-10-19
Katoliczka
Warszawa
W intencji Panu Bogu wiadomej.
27-10-19
Anna
Polska
Proszę o modlitwę dziękczynną za otrzymane łaski i opiekę Bożą, za wszystkich spotkanych ludzi oraz proszę o zdrowie ,głęboką wiarę i uwolnienie z wszelkich uzależnień dla bliskich sercu. Bóg zapłać.
25-10-19
Sylwia
Gdynia
Proszę Cię drogi Boże o miłosierdzie , błogosławieństwo i uzdrowienie relacji Sylwii i Piotra. Dziękuję.
24-10-19
gienia
Tychy
Jezu Maryjo blagam o laske zbawienia przebaczenia szczesliwa smierc uzdrowienia z boli glowy kregoslupa zoladka kosci stawow tarczycy o uzdrowienie duszy i ciala moich dzieci uzdrowienie kregoslupa Wiktori o nawrocenie i pojednanie z Bogiem syna Michala sakrament malzenstwa i sakrament pojednani dla corki Moniki i zgode miedzy Michalel a Monika
24-10-19
Justyna
Gdańsk
Bardzo proszę w mojej intencji. O cud uzdrowienia mojego życia, nie jestem w stanie podnieść się sama z dna sama bez Bożej pomocy.
23-10-19
Izabella
Lublin
Z całej Duszy proszę o nawrócenia w mojej rodzinie, tak bliskich mi ludzi.. Oraz za chorych mi najbliższych, by tak nie cierpieli na duszy i ciele- mimo to starają się codziennie pracować i ufają Bogu (modlimy się wspólnie i czytamy Pismo Święte). Bóg zapłać.
23-10-19
Izabella
Lublin
Szczęść Boże, Z serca ogromne Bóg zapłać. Proszę za powołania kapłańskie i zakonne, za Misje, za Kapłanów i Kościół Jedyny Prawdziwy, by nie zagubił swojego jedynego Źródła Chrystusowego przesłania, za potrzebujących pomocy, zawierzonych modlitwie w Grupach Modlitewnych na FB. Za młodych, którzy odeszli od Boga i swoich korzeni- zarzucili tradycję i Wiarę,.. i pogubili się nieświadomie wmanipulowani we wrogie(!) Życiu ideologie.. Za nasze ojczyste dziedzictwo i obronę tradycyjnych najwyższych niepodważalnych wartości w naszym Narodzie i na świecie; o pokój w świecie, za poszkodowanych w walkach i dążących do zbrojnych konfliktów i wojen.. a także za moją rodzinę, w tym- oddanego Bogu, kochanego tatę- Józefa oraz w moich wszystkich intencjach, powierzanych Niebu. Niech Ono Księżom błogosławi w każdej dobie.
23-10-19
Iwona
Polska
Proszę o cud uzdrowienia babci Marianny z raka Czerniaka oraz guza nerki a dla mnie przymnożenie wiary oraz w intencjach Panu Bogu wiadomych. Bóg zapłać.
23-10-19

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę